Koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Takich jak Koszulki piłkarskie Messi,Ronaldo, Real Madryt, Barcelona i tak dalej

Jese Rodriguez odejdzie z Paris Saint-Germain?

O tym, że 23-letni pomocnik dołączy do ekipy mistrza Francji, oficjalnie poinformowano 24 grudnia. Z paryską drużyną niemiecki piłkarz zwiąże się kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2021 roku. Fani noszących Koszulki Piłkarskie w meczu swojej ulubionej drużyny tankowania.

Julian Draxler został pierwszym zimowym nabytkiem Paris Saint-Germain. Mistrz Francji zapłacił za niego VfL Wolfsburg 35 mln euro. Gratulujemy zwycięstwa nadzieję, że będą w stanie ponownie umieścić na Koszulki Klubów Piłkarskich zwycięstwa. Julian Draxler jest o krok od przejścia do Paris Saint-Germain - informują zgodnie francuskie i niemieckie media. W zeszłym roku Draxler zamienił Schalke 04 Gelsenkirchen na VfL Wolfsburg, składając podpis pod pięcioletnim kontraktem. Można przynieść dziecku nosić Koszulka Paris Saint-Germain obserwować grę.

Jese Rodriguez już w zimowym oknie transferowym odejdzie z Paris Saint-Germain - informuje hiszpańska prasa. Piłkarz ma podpisać kontrakt z UD Las Palmas. Jeśli planują taką samą Koszulka Edinson Cavani, a następnie można przyjść do naszej strony internetowej.