Koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Takich jak Koszulki piłkarskie Messi,Ronaldo, Real Madryt, Barcelona i tak dalej

Gonzalo Castro podpisał nowy kontrakt z Borussią Dortmund

Gonzalo Castro przedłużył o rok kontrakt z Borussią Dortmund i będzie jej zawodnikiem co najmniej do 2020 roku - poinformował klub ze stolicy Westfalii. Jak jego fani przygotowali Koszulki Klubów Piłkarskich dopingować dla niego.

Środkowy pomocnik jest bardzo ważnym zawodnikiem w drużynie Thomasa Tuchela. Strzelił w nich trzy gole i zanotował siedem asyst. Scena zobaczyć BVB Borussia Dortmund Sklep w imieniu zwycięstwa. Siedziba Borussii Dortmund ewakuowana,Po południu do siedziby Borussii Dortmund dotarła koperta, w której był biały proszek. Po analizie proszku okazało się, że był to tylko głupi żart. Borussii Dortmund męczyli się z trzecioligowym Sportfreunde Lotte, to w drugiej wzięli się do pracy i ostatecznie zwyciężyli na wyjeździe 3:0 (0:0).

Dopiero za drugim podejściem udało się rozegrać ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Niemiec pomiędzy Sportfreunde Lotte i Borussią Dortmund. Jeśli spodziewasz się tej samej Koszulki Piłkarskie dla Dzieci, możesz wejść na naszą stronę internetową.