Koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Takich jak Koszulki piłkarskie Messi,Ronaldo, Real Madryt, Barcelona i tak dalej

Liverpool w dwóch kolejkach zgromadził cztery punkty

Liverpool nadal atakował i pięć minut przed przerwą wygrywał już 2:0. Sadio Mane miał przed sobą Roba Holdinga, ale z łatwością minął go i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku podwyższył prowadzenie.

Liverpool obnażył wszystkie słabości zespołu Arsene'a Wengera. Schodzący z murawy Alexis Sanchez najpierw nie podał ręki trenerowi, a potem ze wstydu ukrył twarz pod Koszulka Liverpool. Niektórzy fani myślą: Wenger kończ, jesteś legenda tego klubu ale czas przekazać pałeczkę komuś ze świeżymi pomysłami. Twoja formula się wyczerpała. Jeśli jesteś ich fanami, masz jaką radę masz?

Dla zespołu Arsenal było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 1:3. Czy następnym razem uda im się wygrać?