Koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Takich jak Koszulki piłkarskie Messi,Ronaldo, Real Madryt, Barcelona i tak dalej

Cristiano Ronaldo po zdobyciu przez Real klubowego mistrzostwa świata

Real Madryt pierwszym zespołem który obronił Klubowe Mistrzostwo Świata, Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarzem, który zdobył bramkę w dwóch finałach z rzędu. W sobotnim meczu o tytuł w Abu Dhabi "Królewscy" pokonali Gremio Porto Alegre 1-0 (0-0).

Teraz wszyscy w Madrycie liczyliby na powtórkę z tamtych słodkich wspomnień. Real po raz trzeci wygrał klubowe mistrzostwa świata (poprzednio w 2014 i rok temu), a po raz szósty został najlepszą drużyną globu, wliczając w to trzy triumfy (1960, 1998 i 2002) w poprzedniku tych rozgrywek pucharze interkontynentalnym.

Jedynego gola Ronaldo strzelił w ulubionej 53. minucie z rzutu wolnego. Parę minut później został ograbiony z drugiego gola. Wszyscy fani świętują dla nich, a teraz możesz skupić się na informacjach, które od nich otrzymujemy.