Koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Takich jak Koszulki piłkarskie Messi,Ronaldo, Real Madryt, Barcelona i tak dalej

Malaga CF - Real Madryt na żywo

Po raz pierwszy w 115-letniej historii klubu Real Madryt strzelał gole we wszystkich meczach jednego sezonu, więc tak udany rok nie mógł się zakończyć inaczej. Gratulacje dla zwycięstwa mają nadzieję, że będą mogli po raz kolejny założyć Koszulki Klubów Piłkarskich zwycięstwa.

Już w 2. minucie na Estadio La Rosaleda Królewscy prowadzili 1:0 po bramce Cristiano Ronaldo, a Barcelona od 5. minuty przegrywała na Camp Nou z Eibar. Wentylatory noszą Koszulka Real Madryt w grze dla swojego ulubionego zespołu do tankowania. Królewscy byli najrówniejszym, najlepszym zespołem w tym sezonie LaLiga i bez wątpienia zasłużyli na ligowy triumf.

Dla Realu Madryt to 33. tytuł mistrzowski w historii, ale pierwszy od sezonu 2011/2012, kiedy trenerem był Jose Mourinho. Chcesz świętować zwycięstwo z nimi, wtedy możesz wybrać swoją ulubioną Koszulka Cristiano Ronaldo 7 w naszej witrynie.